domowepiekno.pl

domowepiekno.pl – dom, porządki i porady

regał
Dom

Regały skandynawskie – popularny element aranżacji

Styl skandynawski w aranżacji pomieszczeń już od dłuższego czasu zawładnął sercami klientów. Jasne kolory będące odwołaniem do natury łączą się z minimalizmem w wystroju. Meble są odwzorowaniem praktycznego podejścia do życia mieszkańców północy, a jednym z elementów w aranżacji są regały skandynawskie.

Regały skandynawskie – domowa biblioteczka

Bogata oferta na rynku mebli skandynawski pozwala na wybór regału dopasowanego do możliwości metrażowych. Można znaleźć nie tylko stojące wysokie półki, ale również niższe modele, nawet do metra wysokości. Ze względu na ścisłe powiązanie ze stylem aranżacji dalekiej północy, w kolorystyce mebli będzie dominowała biel, szarość oraz kolory drewna. Otwarte półki są wygodną bazą na domową biblioteczkę. Wystrój pomieszczenia jest jasny, a książki na regale skandynawski są doskonałym uzupełnieniem aranżacji.  Oszczędność detali we wnętrzu sprawia wrażenie pozornego chłodu. Minimalizm w stylu skandynawskim nie oznacza, że należy całkowicie z mebli zrezygnować. Dostępna oferta na rynku mebli skandynawski daje alternatywę urządzenia nawet niewielkiego pokoju. Regały skandynawskie czy komody posiadające zamykane półki pomieszczą niewielkie elementy, których nie trzeba pokazywać w otoczeniu.

Regały skandynawskie – nowy pomysł na kwietnik?

Miłośników kwiatów ucieszy szeroki asortyment regałów skandynawskich z przeznaczeniem na kwietnik. Nie tylko modele stojące, ale również do powieszenie będą ciekawym elementem wystroju pomieszczenia. Styl skandynawski charakteryzuje się przenikaniem stylów, dlatego można znaleźć elementy, które również wspaniale łączą ze stylem loftowym czy vintege. Czarny regał skandynawski będzie kontrastował z kolorem kwiatów i jasną ścianą. Tym samym sprawi, że zaistnieje jako element dekoracyjny w aranżowanej przestrzeni.

Regały skandynawskie, takie jak np. https://aropos1.pl/pol_m_Regaly-skandynawskie-207.html  charakteryzuje prosta forma, która współgra z wieloma aranżacjami. Jest dodatkiem praktycznym nie tylko do salonu czy kącika do nauki. Doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym między innymi jako miejsce na wystawę dla zbudowanych modeli z klocków lego. Obok walorów użytkowych regały skandynawskie posiadają walor dekoracyjny. Swoją formą, barwą i materiałem, z którego zostały wyprodukowane, wpisują się w zaprojektowane wnętrze. Nie obawiajmy się zabawą stylami.  Ważne, aby czuć się bezpiecznie i przytulnie, a zaaranżowane pomieszczenie niech będzie oazą odprężenia. Dzięki odwołaniu w aranżacji do stylu skandynawskiego towarzyszące uczucie ciepła, uporządkowania i bliskości z naturą zaprocentuje pogodą ducha i spokojem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.