domowepiekno.pl

domowepiekno.pl – dom, porządki i porady

Poradnik

Jesteś instalatorem? Sprawdź, jak zadbać o swój biznes i klientów!

W dzisiejszych czasach szeroko pojęte dbanie o środowisko, w tym również za sprawą ekologicznego budownictwa, stają się coraz popularniejsze. Ludzie chcą nie tylko cieszyć się komfortem, bezpieczeństwem czy mniejszymi rachunkami za ogrzewanie, ale również nie przyczyniać się do rozwoju zmian klimatycznych.

To dobry czas dla instalatorów nowoczesnych technologii w zakresie automatyki, bezpieczeństwa pożarowego czy ogrzewania. Jeśli jesteś jednym z nich, powinieneś wiedzieć, że możesz zaoferować swoim klientom najnowocześniejsze i najbardziej niezawodne rozwiązania, a przy tym również samemu skorzystać.

Klienci stawiają na jakość

Każdy, kto prowadzi swój biznes wie, że czasy, w których liczyły się przede wszystkim oszczędności, dawno minęły. Szczególnie jeśli chodzi o budownictwo i rozwiązania, które mają posłużyć nam bezawaryjnie przez wiele lat. Obecnie wymaga się od instalatorów, by wybierali systemy i urządzenia, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz charakteryzują się funkcjonalnością i łatwością w codziennej obsłudze. Jeśli więc kupujesz elementy systemów, które będziesz montował w domu klienta, nie wybieraj najtańszych rozwiązań czy zamienników. Postaw na sprawdzonych producentów, którzy są w stanie spełnić oczekiwania twoich klientów. To naprawdę się opłaca.

Honeywell Home Program Lojalnościowy

Jedną z marek, którą warto polecać swoim klientom, jest Honeywell. To światowej klasy producent, który specjalizuje się w rozwiązaniach poprawiających wydajność urządzeń. Oferuje nie tylko produkty dla przemysłu, ale również dla budownictwa mieszkalnego. Teraz wybierając systemy tej marki sam możesz zyskać. Wszystko to dzięki Honeywell Home Program Lojalnościowy. Rejestrując się w nim możesz otrzymywać punkty za każdy zakup rozwiązań oraz brać udział w szkoleniach tej marki. Zebrane punkty możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody, takie jak biżuteria, telefony, smartwatche czy perfumy. Każda wydana na urządzenia Honeywell Home złotówka to jeden punkt.

Dlaczego warto?

Przede wszystkim ze względu na jakość. Marka Honeywell to uznany producent, który cieszy się dobrymi opiniami nie tylko w naszym kraju, ale również w całej Europie. Masz więc pewność, że proponujesz klientom sprawdzone, nowoczesne i łatwe w obsłudze rozwiązania, dzięki którym ich dom będzie miejscem przyjaznym, bezpiecznym oraz komfortowym. Jednocześnie wybierając systemy, urządzenia czy podzespoły tej marki, zyskujesz również ty. Wybór nagród jest naprawdę duży, z pewnością znajdziesz przedmioty, które przydadzą się tobie lub twojej rodzinie, a tym samym zaoszczędzisz.

Podsumowując, jako instalator powinieneś wybierać najnowocześniejsze produkty z zakresu automatyki, które spełnią oczekiwania twoich klientów. Dzięki temu zdobędziesz ich zaufanie i zwiększasz szansę na zdobycie kolejnych zleceń. Jednocześnie, wybierając rozwiązania uwzględnione w ofercie Honeywell Program Lojalnościowy, możesz zyskać bez konieczności godzenia się na kompromisy. Atrakcyjne nagrody, jak również możliwość poszerzania swojej wiedzy, to naprawdę dobra propozycja, z której korzysta coraz więcej fachowców.