Tutaj jesteś

Inwestycja w agregat tynkarski firmie budowlanej – dlaczego warto i gdzie kupić?

16 lipca 2022 Poradnik agregat tynkarski firmie budowlanej


Tynkowanie jest procesem stosowanym w niemalże każdym budynku, by pokryć powierzchnie jak ściany, sufity warstwą tynku od zewnątrz i wewnątrz. Aby prace tynkarskie mogły przebiegać znacznie łatwiej, warto zdecydować się na zainwestowanie w agregat tynkarski. Jakie są główne zalety związane z jego zakupem? Gdzie firma może zaopatrzyć się w taki sprzęt?

Do czego można wykorzystać agregat tynkarski?

Urządzenia jak agregaty tynkarskie przeznaczone są do tynkowania, ale dzięki nim firmy budowlane i wykończeniowe mogą również prowadzić inne rodzaje prac.

Agregat umożliwia przygotowanie mieszanki z suchego materiału mieszanego z wodą, a następnie tłoczy ją do aplikatora z pistoletem, co pozwala na jego łatwe i szybkie nakładanie na powierzchnię.

Za pomocą agregatów tynkarskich można wykopywać tynkowanie za pomocą różnych typów tynków, na przykład wapiennych, cementowych, gipsowych, a także ich mieszanin. Również można wykorzystać je z tynkami dekoracyjnymi, wygłuszającymi, ogniochronnymi. Oczywiście, tynkować można także elewacje.

Ponadto agregaty tynkarskie mogą służyć do przygotowywania i podawania innych typów materiałów, na przykład mogą być to zaprawy klejowe i kleje, wylewki na posadzki, masy bitumiczne, masy poliuretanowe, gładzie wapienne, szpachlowe, zaprawy szczelinowe i zbrojeniowe.

Takie zastosowanie oferują między innymi agregaty tynkarskie polskiego producenta Małek, które używane są w wielu firmach budowlanych i wykończeniowych. Więcej informacji na temat ich funkcjonalności można znaleźć na stronie: https://sklepagregatymalek.pl/agregaty-tynkarskie.

Inwestycja w agregat tynkarski – dlaczego warto?

Zamówienie agregatu tynkarskiego jest związane z licznymi korzyściami dla firmy, która zdecyduje się na tego typu sprzęt.

Do głównych zalet zakupu agregatów tynkarskich dla firm zaliczane są:

  • przyspieszenie prac związanych z tynkowaniem, dlatego firma może wykonać większą powierzchnię tynku w krótszym czasie
  • dostęp do nowych zleceń, w przypadku których ważne jest posiadanie agregatu tynkarskiego
  • zmniejszenie kosztów związanych z prowadzeniem robót, co przekłada się na większe zyski dla firmy
  • podwyższenie jakości wykonywanych tynków, ponieważ są one dokładnie mieszane oraz równomiernie nakładane na powierzchnie

Gdzie kupić agregat tynkarski?

Agregaty tynkarskie są obecnie oferowane przez wiele firm, dlatego przed zdecydowaniem się na zakup takiego sprzętu zawsze warto porównać oferty.

Aby uniknąć potencjalnych problemów związanych z naprawą sprzętu i dostępnością części zamiennych warto też wybierać urządzenia polskich marek, na przykład firmy Małek.

Zamówienia na agregaty firmy Małek mogą być również składane w sklepie internetowym pod adresem sklepagregatymalek.pl.

Zakup agregatu – jak go sfinansować?

Przedsiębiorca, który chce zainwestować w agregat tynkarski, może obecnie sfinansować go na kilka sposobów, zależnie od swoich możliwości.

Agregaty mogą być zakupione bezpośrednio za gotówkę, ale również można je kredytować. Także dostępny jest leasing, który może być zrealizowany bezpośrednio u sprzedawcy, co także pozwala na pozyskanie sprzętu na dobrych warunkach.

Stal-Gate

Redakcja domowepiekno.pl

Nasi redaktorzy na portalu Domowe Piękno to zespół ekspertów z pasją do domowego porządku i aranżacji wnętrz. Każdy z naszych redaktorów ma bogate doświadczenie w dziedzinie domu i sprzątania, co pozwala nam dostarczać praktyczne i pomocne treści dla naszych czytelników.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?