Jeśli koszulki i cieńsze bluzki przechowuje się nie w szafce, a w szufladzie, często powstaje w nich niemały chaos. Żeby znaleźć wybrane ubranie trzeba bowiem niejednokrotnie wyjąć całą stertę innych ciuchów. Co zrobić, by uniknąć bałaganu? Jest kilka prostych, sprawdzonych sposobów na składanie koszulek.

Porządkowanie koszulek kolorami

Pierwsza zasada układania koszulek mówi o tym, by porządkować je pod kątem koloru. Idąc dalej – ulubione t-shirty podzielić możemy na te z nadrukami i bez, bardziej „wyjściowe” i te raczej codzienne oraz te, które przydadzą się na określoną porę roku. Po wybraniu jednej z powyższych zasad dla każdej z grup tworzymy osobną koszulkową kupkę.

Układanie koszulek zadrukowaną częścią do góry

Dobrym pomysłem jest też składanie koszulek tak, by ich zadrukowana część znajdowała się na górnym załamaniu. Jest to istotne zwłaszcza wtedy, gdy ubrania układać będziemy w stosach nie pionowych, a poziomych. Jak złożyć w ten sposób odzież?

Jak idealnie złożyć koszulkę?

Koszulkę połóż wzorem do góry, po czym złóż ją na pół tak, by nadruk pozostał na wierzchu. Rękawy złóż do środka na raz lub na dwa (jeśli są dłuższe). Po wykonaniu tej czynności t-shirt złóż w poprzek najpierw raz, później drugi. I to wszystko. Pozostaje tylko schowanie odzieży do szuflady i zagospodarowanie wolnego miejsca, które uzyskaliśmy wykorzystując tę technikę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here