Dziecko, nawet to najmniejsze powinno uczyć się wspólnego spożywania posiłków przy rodzinnym stole. Aby jednak było to wygodne zarówno dla dziecka, jak i rodziców, a także przede wszystkim bezpieczne, dobrze jest skorzystać ze specjalnych krzesełek do karmienia, najlepiej takich nakładanych na normalne, dorosłe krzesło, bo to pozwoli dziecko być blisko rodziny, a jednocześnie oswajać się z taką formą spożywania posiłków.

walizeczka i krzesełko przenośne dla dziecka

okazje.info.pl

Walizeczka i krzesełko 2w1 Yummigo Benbat

Jest to bardzo praktyczna i funkcjonalna walizeczka nie tylko na podróż. Można w niej przechowywać zabawki i inne akcesoria, a po rozłożeniu zamienić ją w krzesełko, idealne podczas podróży lub spaceru z dzieckiem, ale również do codziennego wykorzystania w domu w czasie posiłków. Walizeczka i krzesełko w jednym jest lekkie i łatwe to przenoszenia. Jego rozmiar po złożeniu to 30 x 28,7 x 14,4 cm. Należy pamiętać, że produkt powinien być używany najwcześniej od około szóstego miesiąca życia, kiedy dziecko potrafi już samodzielnie siedzieć. Świetnie sprawdza się w domu lub podróży, zmieści różne zabawki, a kiedy będzie potrzeba walizkę można zamienić w wygodne i sztywne krzesełko wyposażone w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, które zapewnią maluszkowi bezpieczeństwo podczas siedzenia. Walizeczka jest ładnie i oryginalnie wykonana. Przeznaczona jest dla dzieci do trzeciego roku życia. Wymiary opakowania to długość 290, szerokość 310 i wysokość 120 mm. Ciężar wraz z opakowaniem to 980 g.

 

Jeżeli dbasz o wygodę i bezpieczeństwo malucha na pewno zainteresuję zaprzyjaźniona strona DziecieceCzteryKaty.pl Polecamy 🙂

Odpowiedz