W 2011 roku deska do prasowania Viva Express Smart od Viledy została wyróżniona Laurem Konsumenta. Jednak jej popularność jest ogromna do dziś, o czym świadczy jej zwycięztwo w rankingu sprzedaży desek do prasowania. Jakie cechy ma wspomniany model? Czym się wyróżnia on na tle modeli konkurencyjnych? DLaczego jest nieustannie tak chętnie wybierany przez kupujących?

11

Viva Express Smart to deska stabilna, bezpieczna i przede wszystkim wygodna. Jej wysokość jest regulowana i może wynosić do 95 centymetrów. Produkt jest banalnie prosty w skłądaniu i rozkładaniu, posiada ergonomiczną podstawkę na żelazko i prasuje się na nim bezpiecznie nawet przy maksymalnym wykorzystaniu pary wodnej wyrzucanej z żelazka, gdyż posiada powłokę odbijającą ciepło. Z kolei za bezpieczeństwo w transporcie odpowiada system blokady po złożeniu.

Powierzchnia do prasowania w opisywanym modelu Viledy ma wymiary 114 centymetrów (długość) x 34 centymetry (szerokość). Produkt jest w stanie wytrzymać nacisk wynoszący do nawet 10 kilogramów i posiada 36-miesięczną gwarancję satysfakcji. Zazwyczaj tego typy produkty posiadają 24-miesięczną gwarancje, więc skoro producent wydłużył ja o rok, to musi być pewny stworzonej przez siebie deski.

Odpowiedz