Efektiv od ETA to uniwersalny odkurzacz w kolorze czarno – szarym, za pomocą którego mamy możliwość odkurzania zarówno na sucho, jak i na mokro. Odkurzacz nadaje się też doskonale do warsztatu, umożliwiając odkurzanie trocin i pyłu betonowego.

Wydajny odkurzacz do wielu zastosowań

Moc ssania odkurzacza to 310 W. Charakteryzuje go cicha praca na poziomie 82 dB, obszerna konstrukcja poprawiająca wydajność pracy, a także łatwy montaż. Zasięg pracy odkurzacza to promień do dziewięciu metrów, dzięki czemu jest idealny zarówno do codziennego użytku domowego, jak i warsztatu. Średnica przyłącza akcesoriów wynosi 35 mm. Praktyczne rozmiary i waga pozwalają na łatwe przechowywanie i transport tego urządzenia, a cztery koła skrętne zapewniają sprawne przemieszczanie się we wszystkich kierunkach.

odkurzacz piorący

okazje.info.pl

Na rękojeści węża znajduje się sterowanie mechaniczne, które pozwala zapewnić natychmiastowe zmniejszenie mocy ssania w razie potrzeby. Odkurzacz posiada również praktyczny uchwyt do łatwego przenoszenia. Zaślepka w obudowie odkurzacza pozwala na wygodne zwinięcie kabla. Zamontowany w urządzeniu pojemnik zbierający umożliwia łatwe opróżnianie, bez konieczności zakupu worków zastępczych. W odkurzaczu zastosowano również ochronę przed przegrzaniem silnika, która umożliwia aktywną ochronę elementów silnika przed uszkodzeniem. Odkurzacz zasilany jest prądem sieciowym i ma moc 1400 W. Całkowita objętość pojemnika na kurz wynosi 10 l. Objętość możliwego do pomieszczenia suchego brudu to 6 litrów, a objętość mokrego brudu – 4 litry. Jest to odkurzacz piorący 
posiadający w wyposażeniu ssawkę do dywanów i podłóg, ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową. Posiada filtr HEPA. Waga odkurzacza to 5 kg.

 

Odpowiedz