Po krojeniu chleba czy przygotowywaniu różnych posiłków na naszym stole pozostają zazwyczaj liczne okruszki. Tradycyjnie zgarniamy je dłonią lub  ściereczką, co jednak wiąże się zazwyczaj ze spadnięciem części okruszków na ziemię i potrzebą ich dodatkowego zmiecenia. Aby tego uniknąć, proponujemy stołową szczotkę Cilio do zbielania okruszków. Poznajcie ją!

Pozostałe akcesoria do sprzątania Cilio 305005

Cilio – i problem okruszkowy mamy z głowy

Szczotka Cilio działa w oparciu o trzy obrotowe miotełki, które zgarniają niechciane okruszk i wciągają je do załączonego, wewnętrznego pojemniczka. Nie musimy nic robić – cały proces czyszczenia odbędzie się samodzielnie, gdyż dzięki specjalnym czujnikom produkt nie spadnie ze stołu. A gdyby nawet, to nic mu się nie stanie, gdyż jego obudowa wykonana jest z mocnej, matowej szlachetnej stali odpornej na różnego typu uszkodzenia.

Wymiary omawianego porduktu to 16 centymetrów x 9 entymetrów x 3,5 centymetra (długość x szerokość x grubość). Koszt na jaki trzeba się przygotować w związku z jej zakupem to około 70 złotych. Warto przy tym zaznaczyć że najłatwiej szczotkę Cilio kupić w sklepach internetowych, takich jak czerwonamaszyna.pl czy frankherbert.pl, gdyż jest to produkt trudnodostępny w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Odpowiedz