Święta za pasem, do tego za oknem piękna, wiosenna pogoda, zatem warto móc na ten kolorowy wiosenny świat patrzeć przez czyste szyby w oknach. A do mycia szyb oprócz ścierek lub specjalnie do tego przeznaczonych urządzeń, przyda się skuteczny płyn do mycia. Tego typu produkty oferuje porównywarka cen Okazje.info.

Płyny, spraye, koncentraty dla lśniącego szkła

Aby mycie okien było efektywne i dawało wspaniały efekt krystalicznej czystości bez nadmiernego, zbędnego wysiłku, warto zaopatrzyć się w skuteczny, sprawdzony środek do mycia szyb i innych powierzchni szklanych. Tego typu produkty oferuje np. marka Karcher, oferująca środek do czyszczenia okien w postaci skoncentrowanej,  w wygodnych saszetkach. Koncentrat nadaje się do czyszczenia wszelkich odpornych na jego działanie gładkich powierzchni, takich jak szyby, lustra czy kabiny prysznicowe. Dodatkowo, po zastosowaniu płynu, z oczyszczonych powierzchni woda spływa szybciej, a ponowne zabrudzenie nie następuje tak szybko. Każda saszetka zawiera 20 ml preparatu. Inny płyn do szkła marki Karcher to środek do czyszczenia szkła w sprayu, o pojemności pół litra. Usuwa zabrudzenia pochodzenia organicznego, zabrudzenia emisyjne i atmosferyczne oraz tłuszcz, a dzięki nieco gęstszej konsystencji nie spływa z pionowych powierzchni. Przeznaczony jest do mycia szyb, luster czy okien dachowych. Ma dobre właściwości zwilżające, łatwo czyści zacieki, a jego pH wynosi ok. 9.

środki do mycia szyb

okazje.info.pl

Możemy również wypróbować preparaty innych marek, jak np. preparat Glanzpur do powierzchni szklanych Voigt Vc 240. Jest to skoncentrowany środek do mycia powierzchni i przedmiotów szklanych oraz porcelanowych, który skutecznie usuwa z nich brud, nie pozostawiając smug i zacieków. Szczególnie zalecany jest do mycia podłóg, drzwi, płytek oraz okien. Umytym powierzchniom nadaje delikatny połysk i pozostawia orzeźwiający zapach. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego. Zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 1:70 do 1:200  czyli od 50 do 150 ml środka na 10 l wody.

środki do mycia szyb

okazje.info.pl

Odpowiedz