Zastanawiacie się, który odkurzacz jest najlepszy? Według rankingu serwisu Okazje.info jest to Samsung SC6890. Ten model był w ostatnim miesiącu najchętniej kupowanym przez konsumentów. Czym on się wyróżnia? Jakie cechy przekonały nabywców do wyboru tego, a nie innego urządzenia sprzątającego?

źródło: producent

źródło: producent

Antyalergiczny filtr HEPA H13 potrafi zatrzymać prawie 100% (dokładnie 99,95%) zanieczyszczeń, w tym roztocza i inne niewielkie substancje uczulające. Model SC 6890 jest bezworkowy co oznacza, że po każdym zapełnieniu pojemnika wystarczy wyrzucić jego zawartość i wypłukać wnętrze, po czym znów będzie można spokojnie odkurzać. Co ważne, w komorze na zabrudzenia zastosowano technologię Twin Chamber Plus, która dokładnie oddziela kurz od powietrza.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bGlXsUquXDk[/youtube]

Ważna funkcjonalność to także łatwe kontrolowanie mocy ssania, możliwe dzięki umieszczonym na uchwycie przyciskom. Obecna w zestawie szczotka PET doskonale usuwa zwierzęcą sierść, szczotka Silencio plus działa dwustopniowo i wyjątkowo cicho, zaś szczotka Parquet Specialist jest idealna do usuwania zabrudzeń z różnego typu parkietów.

Gumowe kółka nie niszczą twardych podług, a na miękkich dywanach także nie pozostawiają trwałych śladów. Pozostałe istotne parametry odkurzacza Samsung SC6890 to: zasięg roboczy – 9 m, pojemność zbiornika na zabrudzenia – 2 l, moc ssania – 380 W, moc silnika – 2 000 W, długość kabla – 6 m. Za urządzenie zapłaci się od około 480 zł.

Odpowiedz