Mycie okien to przekleństwo każdej pani domu. Bo ciężko dotrzeć w zakamarki między ramą a szybą, bo zostają smugi… No i ten czas, którego sporo schodzi na umycie okien. Aby ustrzec się przed tymi wszystkimi niedogodnościami, polecamy myjkę ręczną do okien o nazwie Rovus. Jest to kompaktowy, bezprzewodowy produkt zbudowany ze ściereczki i ściągaczki, dzięki któremu Twoje okna będą lśniły czystością w kilka krótkich chwil. 

Myjka Rovus – nie tylko do szyb

Co ważne – myjką Rovus można myć zarówno okna, jak i wszystkie inne gładkie powierzchnie – blaty, gładkie ściany, kabiny prysznicowe czy lustra. Urządzenie jest bardzo lekkie, więc nie będziemy się męczyć używając go, zaś działanie bezprzewodowe gwarantuje użycie nieograniczone zasięgiem kabla.

Z jednej strony myjki znajduje się wygodna ściągaczka, zaś z drugiej – chłonna ściereczka do czyszczenia. Oba te elementy umieszczono na elastycznej głowicy, z pomocą której bez problemu dotrzemy do każdego zakamarka czyszczonej powierzchni. Należy też podkreślić, że mycie za pomocą myjki Rovus odbywa się bez użycia jakichkolwiek detergentów, dzięki czemu cały proces jest przyjazny dla środowiska. na koniec wspomnijmy o cenie. W sklepie Top Shop wynosi ona tylko trzydzieści dziewięć złotych plus koszty wysyłki, które można ominąć odbierając produkt w stacjonarnym punkcie sprzedaży.

 

 

Odpowiedz