Dziecięce ubranka muszą być prane w delikatnych preparatach, aby nie podrażniały wrażliwej skóry maluszka i nie powodowały uczuleń. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu produktów różnych marek, a wśród nich perełki piorące Perlux oraz kapsułki do prania Lovela.

Kapsułki do prania do bieli i kolorów Lovela

Jest to opakowanie dwunastu kapsułek, pozwalających na wykonanie dwunastu prań, które są przede wszystkim hipoalergiczne, a poza tym poręczne i posiadają wszystkie tak cenione przez rodziców małych dzieci właściwości produktów Lovela. Przede wszystkim nie zawierają żadnych rozjaśniaczy optycznych, które mogłyby pozostać na ubraniach i podrażnić skórę dziecka, nie zawierają też sztucznych barwników i nie niszczą delikatnych tkanin. Po ich użyciu ubranka pozostają miękkie w dotyku, a specjalnie dobrana kompozycja zapachowa zapewnia długotrwałą świeżość. Kapsułki rozpuszczają się szybko w wodzie, a dostępne są w bardzo wygodnym i poręcznym opakowaniu, które z łatwością można zabrać ze sobą nawet w podróż. Produkty Lovela są hipoalergiczne oraz posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

środki do prania ubranek

okazje.info.pl

Perły piorące Perlux Baby 

Opakowanie dwudziestu czterech sztuk perełek piorących to innowacyjne, mocno skoncentrowane perły piorące do prania odzieży niemowlęcej, dziecięcej oraz ubrań osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Perełki stanowią połączenie najlepszych cech proszku i żelu w technologii hybrydowej, co gwarantuje skuteczność w walce z plamami. System Hypo Allergic Care zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo i delikatność nawet dla skóry niemowląt i alergików. Produkt zalecany jest do prania zarówno tkanin białych, jak i kolorowych. Produkt nie zawiera fosforanów, sztucznych barwników i alergenów, zapobiega elektryzowaniu się tkanin dzięki składnikom antystatycznym. Ma też subtelną, hipoalergiczną kompozycję zapachową. W perełkach znajdują się starannie wyselekcjonowane środki piorące o wysokiej skuteczności oraz bezpieczny dla skóry wrażliwej system odplamiający.

środki do prania ubranek

okazje.info.pl

Odpowiedz