FreshAir osuszacz powietrza i pochłaniacz wilgoci iQUBE to nowoczesne urządzenie o niewielkich rozmiarach dzięki któremu będziemy cieszyć się lepszym zdrowiem i lepszym samopoczuciem. Zmniejsza ryzyko zachorowań, a w szczególności przeziębień i alergii, poprawia komfort przebywania w każdym pomieszczeniu, nadaje pomieszczeniom przyjemny zapach. Osuszanie jest przeprowadzane na zasadzie technologii Peltiera, co gwarantuje bardzo cichą pracę bez hałaśliwego kompresora. Nie trzeba kupować żadnych wkładów ani proszków, wystarczy podłączyć urządzenie do prądu. iQUBE jest łatwy do czyszczenia, posiada wyjmowalny zbiornik na wodę – wystarczy opróżnić pojemnik z wodą.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

A kiedy potrzebny jest osuszacz? Gdy mamy w domu nadmiar wilgoci, a objawami tego są m.in. skroplona para na ścianach i szybach, uciążliwy i nieprzyjemny zapach wilgoci, wilgotne ubrania w szafie, grzyb i plamy pleśni na ścianach, pleśń w łączeniach brodzików i wanien oraz odklejające się tapety i nietrzymające się farby na mokrych ścianach.

Osuszacz redukuje nadmiar wilgoci, przez co zapobiega nadmiernemu rozwojowi roztoczy, bakterii, wirusów i grzybów, a jego regularne używanie zapewnia zdrowy klimat w mieszkaniu i zmniejsza ryzyko zachorowań, a także pozwala zredukować pierwsze przyczyny powstawania takich schorzeń jak alergia, astma oraz reumatyzm. Pochłaniacz spełnia surowe normy Uni Europejskiej, które poświadczone są certyfikatami.

Odpowiedz