Karcher SC 5.800 CB to nowoczesna parownica nowej generacji, która dzięki zbiornikowi na wodę może stale wytwarzać parę służącą do ekologicznego czyszczenia różnych powierzchni, bez użycia środków chemicznych.

Wydajne i wielofunkcyjne urządzenie ekologiczne

Parownica jest gotowa do pracy po zaledwie czterech minutach nagrzewania, a można jej używać nie tylko do czyszczenia różnych powierzchni, ale również do prasowania parą. Obok funkcjonalności, jej niewątpliwe zalety to nowoczesny wygląd, łatwość użycia i wydajność energetyczna. Posiada zbiornik o pojemności 1,2 litra, który wystarczy na długi czas pracy, przy czym można w razie potrzeby dolać wody bez potrzeby wyłączania urządzenia. Maksymalne ciśnienie pary to 4 bary, a moc urządzenia 1800 W. To łącznie zapewnia doskonały efekt czyszczenia. Za pomocą parownicy usuniemy osady wapienne, tłuszcz i inne uporczywe zabrudzenia w łazience, kuchni i innych pomieszczeniach. Do tego nie użyjemy ani kropli detergentu, zatem jest to sposób zdrowego sprzątania nie tylko dla naszego domu, ale również dla środowiska naturalnego.

parownica karcher

okazje.info.pl

Parownica Karcher SC 5.800 CB czyści z powodzeniem także okna, kabiny prysznicowe, szkło, krany, płytki, fugi oraz płyty grzewcze. Przy tym jest to urządzenie kompaktowe, wyposażone w czytelne kontrolki, zdejmowany zbiornik na wodę, uchwyty na wyposażenie, zamontowane na urządzeniu. Parownicę można ustawić w pozycji parking dla dyszy podłogowej. Posiada duże koła ułatwiające transport, schowek na przewód elektryczny oraz gniazdo do podłączenia żelazka parowego, które znajduje się w zestawie, zapewniając o 50% krótszy czas prasowania.Regulacja ilości pary znajduje się na rękojeści, a ilość pary jest regulowana w zależności od powierzchni i stopnia zabrudzenia. Dla wygody użytkowania parownica posiada czterometrowy przewód elektryczny, co zapewnia jej duży promień działania, a to oznacza, że czyszczenie nawet dużych pomieszczeń nie jest problemem. Urządzenie bez wyposażenia waży 6 kg, a jego wymiary to długość 439 mm, szerokość 301 mm oraz wysokość 305 mm. Poziom emitowanego hałasu to 85 dB.

Odpowiedz