Są takie dzieła literackie, które po prostu trzeba mieć na swojej półce. Rok wydania nie ma znaczenia, bowiem nowa książka może się okazać światowym bestsellerem. Selkar.pl to sklep internetowy, który ma ciekawe propozycje dla wszystkich miłośników czytania.

 

Rok 1984

„Rok 1984” George’a Orwella pokazuje świat pustych sklepów i permanentnej wojny. W świecie Wielkiego Brata każda sekunda jest pod kontrolą rządzących. U ludzi dominuje uczucie strachu i osamotnienia. Miłość uchodzi za zbrodnię. Warto mieć u siebie tę klasykę.

 

Cień wiatru

„Cień wiatru” to niezwykła opowieść o tym, jak dziesięcioletni Daniel Sempere zostaje zaprowadzony przez ojca do miejsca znanego jako Cmentarz Zapomnianych Książek. Daniel wybiera książkę swego życia i jest to „Cień wiatru”. Autorem jest Carlos Ruiz Zafon.

 

Kobiety

„Kobiety” Charlesa Bukowskiego opisują przede wszystkim zbliżenia autora z wielką ilością partnerek. Kobiety pociągały go z siłą, która pozbawia mężczyzn nie tylko rozsądku, ale również instynktu samozachowawczego. Dzieło zainteresuje przedstawicieli obojga płci.

 

Jeżeli ktoś jeszcze nie robił zakupów w Selkar.pl, może znaleźć Wiarygodne Opinie na temat tego sklepu. Znajdują się one w serwisie Okazje.info.

Selkar opinie – sprawdź oceny sklepu Selkar.pl w programie Wiarygodne Opinie

Średnia suma wszystkich not jest na poziomie 4.6, przy czym najwyższą możliwą oceną jest 5.0. Na ten wynik składają się następujące kategorie: Jakość obsługi – 4.7/5.0, Czas realizacji zamówienia – 4.4/5.0, Pakowanie/odbiór – 4.7/5.0 oraz Atrakcyjne ceny – 4.5/5.0. Rezultaty zachęcają do zakupów w Selkar.pl.

Odpowiedz