Segregowanie śmieci to jedna z podstawowych form ekologicznego postępowania przez każdego człowieka. Aby nam to ułatwić, firmy prześcigają się w rozwiązaniach jeśli chodzi o sortowniki na śmieci. Niektóre z nich można estetycznie schować w szafce, np. pod zlewozmywakiem.

Trolley Vario 45 i Cube 40 sorter automat Franke 

Systemy zarządzania odpadami marki Franke to ergonomiczny design zestawiony z funkcjonalnymi detalami. Zestawy koszy zostały zaprojektowane w zgodzie z ekologią oraz dla wygody użytkowania. Systemy do zarządzania odpadami oferują bardzo szeroki asortyment, zaspokajający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, od funkcjonalnych, standardowych modeli do wyszukanych rozwiązań z efektownymi detalami wzorniczymi czy wersjami do montażu narożnego. Prezentowany sortownik Trolley Vario 45 przeznaczony jest do zabudowy w szafkach z wysuwanym frontem. Zestaw przeznaczony jest na trzy rodzaje odpadów i zawiera jeden pojemnik o pojemności 18 litrów oraz dwa pojemniki o pojemności 8 litrów każdy. Z kolei zestaw Cube 40 sorter automat składa się z dwóch koszy, przeznaczonych na dwa rodzaje odpadów. Szerokość sortownika wynosi 335 mm. Sortownik jest wysuwany automatycznie. 

system do segregacji odpadów

okazje.info.pl

SELECT 60/3 Orga Blanco

Sortownik do odpadów Select 60/3 Orga pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni z pojemnikami o nowoczesnym, harmonijnym i funkcjonalnym wzornictwie. Zwarta konstrukcja zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń. Pojemnik uniwersalny można zawiesić w koszach o pojemności 15 litrów i 19 litrów. System jest niezwykle szybki i łatwy w montażu. Kosze zostały funkcjonalnie zaprojektowane, z dopasowanymi uchwytami. Kosz ma praktyczną pokrywę do kosza. Wszystkie elementy są łatwe w utrzymaniu czystości. Wysokość montażowa to 474 mm, głębokość montażowa 400 mm, a głębokość wewnętrzna szafki wymagana przy montażu prowadnic to 450 mm.

system do segregacji odpadów

okazje.info.pl

Odpowiedz