Myślicie, że w kwestii szczotek do czyszczenia WC nie da się już nic wymyślić? No to jesteście w grubym błędzie, z którego szybko wyprowadzi Was amerykański producent Simplehuman. To on bowiem stworzył produkt, który chcemy opisać poniżej. Dzięki temu modelowi jeszcze lepiej wyczyścisz swoją toaletę, a szczotka będzie wręcz dekoracją Twojej łazienki.

Nowa jakość szczotek do WC

Co odróżnia szczotki do WC marki Simplehuman od innych szczotek tego samego przeznaczenia? Przede wszystkim niezwykle przemyślany, pomysłowy, nietradycyjny kształt, a także bardzo wąski, elegancki, dyskretny stojak. W stojaku zamontowano pierścień trzymający mocno stalowy uchwyt szczotki, dzięki czemu całość możemy bez obaw razem przenosić, nie rozłączając poszczególnych elementów.

Warte podkreślenia jest też to, że w stalowym uchwycie zamontowano gwint, na który nakręcamy wymienną część czyszczącą szczotki, dlatego też w razie potrzeby nie wymieniamy całego akcesorium, a jedynie jego główkę. Powyższy produkt od Simplehuman wykonano z nierdzewnej stali oraz sztucznego tworzywa. Ma on kolorystykę szaro-srebrno-czarną i wymiary czterdzieści siedem centymetrów (wysokość) x dziewięć i pół centymetra (szerokość) x osiemnaście i pół centymetra (głębokość).

Odpowiedz