Podstawą domowego piękna jest nie tylko ład i porządek, ale i dobre warunki jeśli chodzi o odpowiednie, czyste powietrze. Aby je łatwiej zachować, warto kupić kostkę CubeSensors stanowiącą bezprzewodowy system monitoringu życia w domach i mieszkaniach.

źródło: producent

źródło: producent

Do prawidłowego monitoringu należy kupić przynajmniej po jednej kostce do pomieszczenia. Co ważne, każde urządzenie CubeSensors  działa niezależnie od siebie, mierząc takie parametry jak hałas, ciśnienie i wilgotność powietrza, poziom oświetlenia, hałas oraz ogólna jakość powietrza.

źródło: producent

źródło: producent

Wszystkie czujniki można bez problemu połączyć ze specjalną, smartfonową aplikacją, za pomocą której będą one obsługiwane. W programie oznaczamy typ pomieszczenia (sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój etc.), po czym sam on dopasowuje ustawienia właściwe do danej przestrzeni. Sensor wykonuje wyjątkowo szczegółowe pomieszczenia, a w razie zauważenia wyniku niezgodnego z założeniami informuje nas o tym i mówi, co mamy zrobić (np. przewietrzyć pokój, wyciszyć przestrzeń, włączyć ogrzewanie etc.).   Niezwykle ważną rzeczą jest także to, że dostaniemy informację w sytuacji, gdy stężenie dwutlenku węgla w otoczeniu będzie zbyt wysokie.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xEjiANh6nVY[/youtube]

Sensory Cube są do kupienia w paczkach po dwie, cztery lub sześć sztuk. Ich cena nie jest niska, wynosi bowiem, odpowiednio: 235 euro, 345 euro i 455 euro za zestaw.

Odpowiedz