Odkurzacz Rowenta Silence Force i wózek do sprzątania z odkurzaczem to produkty z serii Mini Rowenta powstałe we współpracy z producentem zabawek Smoby. To akcesoria w sam raz dla maluchów, które chcą dzielnie pomagać w domowych porządkach.

Odkurzacz

Jest to całkowicie bezpieczny odkurzacz marki Smoby na licencji firmy Rowenta, który zapewni dziecku wspaniałą zabawę. Maluchy uwielbiają naśladować zachowania dorosłych i bawić się w dom. Każda dziewczynka pragnie odkurzać mieszkanie tak jak jej mama czy tata. Odkurzacz Mini Rowenta Silence Force Cyclonic wygląda niezwykle realistycznie , a rewelacyjna jakość wykonania zapewni dziecku możliwość zabawy przez długi czas. Zabawka nie tylko wygląda jak prawdziwy odkurzacz, ale również wydaje realistyczny dźwięk pracy silnika czy zwijania kabla jak podczas rzeczywistego odkurzania. Atrakcyjności zabawie doda możliwość wyciągania pojemnika na kurz z filtrem. Dzięki zabawom tematycznym dziecko rozwija umiejętności społeczne i kreatywność. Naśladuje pracę ludzi, ich zwyczaje i zachowania, a równocześnie trenuje koordynację ruchową i uczy się związku przyczynowo-skutkowego.

zabawki do sprzątania

okazje.info.pl

Wózek do sprzątania z odkurzaczem

Serwis sprzątający z odkurzaczem Rowenta dla dziecka od Smoby ma oryginalny i atrakcyjny wygląd i są niezbędne dla każdego malucha pomagającego w codziennych porządkach. Zestaw sprzątający przeznaczony jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Na stabilnej podstawie na kółkach umieszczony jest odkurzacz Rowenta Artec II oraz akcesoria takie jak szczotka, zmiotka, łopatka i imitacja butelki ze środkiem czyszczącym. Odkurzacz Rowenta jest jak prawdziwy – to idealna replika odkurzacza Rowenta Artec II z realistycznym dźwiękiem, końcówką odkurzacza w kształcie trójkąta, która ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Do tego dochodzi rewelacyjna jakość i wzornictwo. Sprzęty dla dzieciaków znajdziecie pod tym linkiem: http://www.okazje.info.pl/szukaj/rowenta-smoby/ceny.html.

Odpowiedz