Czajnik elektryczny Eva Solo przyciąga uwagę niebanalną linią, subtelnym i charakterystycznym dla innych produktów marki kształtem. Będzie zatem nie tylko funkcjonalnym, ale i eleganckim dodatkiem w kuchniach urządzonych w klasycznym lub minimalistycznym stylu.

Nietuzinkowy design i funkcjonalność

Czajnik został wyposażony w system drip-free, który zapobiega kapaniu w trakcie nalewania. Z kolei pokrywka jest zintegrowana i została zaprojektowana w taki sposób, aby można było nalać wodę bez konieczności jej zdejmowania. Czajnik umieszczony jest na obrotowej podstawie, w zakresie 360 stopni. Posiada też czytelny wskaźnik poziomu wody oraz ukrytą grzałkę. Dla bezpieczeństwa wyposażono go w automatyczny system wyłączania po zagotowaniu wody oraz w sytuacji gdy czajnik jest pusty. Wymiary czajnika to pojemność 1,5 litra oraz wysokość 35 cm. Czajnik został wykonany ze stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego. Czajnik działa w oparciu o płaską grzałkę. Waży jeden kilogram. Prezentowany model ma kolor czerwony.

czajnik eektryczny

okazje.info.pl

Marka Eva Solo tworzy ekskluzywny i piękny skandynawski design, a produkty sygnowane tą marką cechuje estetyczny wygląd, funkcjonalność i wysoka jakość wykonania. Historia marki sięga początku XX wieku, a znaczący przełom nastąpił na początku lat 50-tych XX wieku. Produkty Eva Solo to duński design, który nadaje się do użytku codziennego w domu. Prostota, wyraźne linie oraz wysoki stopień funkcjonalności to cechy charakterystyczne produktów w kolekcji. Marka znana jest na całym świecie, a jej produkty są zdobywcami wielu prestiżowych nagród designerskich.

 

Odpowiedz