Mycie podłóg drewnianych nie jest wbrew pozorom takie łatwe. Musimy bowiem zadbać o to, by nie używać za dużej ilości wody, ale też nie zostawiać smug. Można się jednak pozbyć tych trosk używając chusteczek Green Shield, które zakłada się bezpośrednio na mopa, a następnie po prostu wyrzuca do śmieci. Prawda, że dziecinnie proste? I jakie skuteczne!

Jak stosować chusteczki Green Shield?

Używając chusteczek Green Shield unikamy konieczności stosowania dodatkowych detergentów czy nawet wody. Wystarczy, że wyciągniemy chusteczkę z opakowania, założymy ją na mopa i już możemy skutecznie czyścić podłogę w całym pomieszczeniu. Co ważne, produkt działał będzie aż czterofazowo: usunie tłuszcz, pozbędzie się kurzu i zabrudzeń, nabłyszczy podłogę, dodatkowo przywracając drewnu oryginalny wygląd.

W jednym opakowaniu znajdziemy trzydzieści dużych chusteczek Green Shield. Producent zaznacza, że można ich używać do podłóg laminowanych i drewnianych (z wyłączeniem drewna surowego). Nie sprawdzą się one natomiast do czyszczenia dywanów czy tapicerek. Ważne jest także to, że nie można ich spłukiwać w ubikacji. Za paczkę opisywanych produktów zapłacimy tylko około sześciu złotych.

Odpowiedz